Хімічне товариство ліцею

Блог ліцею "Наукова зміна" був створений у 2010 році для учнів 7 класу, які тільки розпочинали знайомство з дивовижною наукою хімією. У 2011-2012 навчальному році, коли семикласники стали поважними восьмикласниками, ми вирішили продовжувати наш  блог. Надалі в блозі розміщувались матеріали, які можуть зацікавити не лише початківців, а й більш досвідчених "хімікусів"! Фактично, в ліцеї сформувалось справжнє хімічне товариство, клуб юних любителів хімії. Тому в блозі ви знайдете матеріали різнорівневих хімічних гуртків, результати науково-дослідницької роботи учнів під керівництвом вчителів хімії ліцею "Наукова зміна" Юрченко Олени Миколаївни та Зайцевої Наталії Антонівни.

Ми - учні 7 класу ліцею "Наукова зміна" м. Києва,  "хімікуси-цікавікуси"! (2010р.)

Нас цікавить все, що пов'язано з перетвореннями речовин, з особливостями хімічних реакцій, які відбуваються в природі. На гуртку ми вдосконалюємо знання і практичні навички, здобуті на уроках хімії.
Всі фото, що ми публікуємо в нашому блозі, є авторськими, без використання фотошопу.
4 коментарі:

Ніка Бойчук сказав...

А як щодо розкладу на 2012-2013 н.р.?

Олена Миколаївна сказав...

в цьому році гурток для учнів 7 класів працює по п'ятницях (початок о 14-45. 21 вересня відбулось перше засідання гуртка.

Dtyak Theviolinplayer сказав...

Скажіть будь ласка, на цьому сайті є копії контрольних за восьмий клас? Якщо немає, то додайте будь ласка.

Олена Миколаївна сказав...

Матеріали для підготовки до самостійних та контрольних робіт розміщено в рубриці "Щоб вчитися краще!"(поки що для 7 та 8 класів)